O nas

Kilka słów o nas

Poznaj nas bliżej

SKG Upadłości i Restrukturyzacje to odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną obsługę podmiotów mających problemy z regulowaniem swoich zobowiązań. Zespół wykwalifikowanych specjalistów posiada doświadczenie w szeroko pojętych sprawach upadłościowych i restrukturyzacyjnych, a dzięki biegłej znajomości przepisów prawa w tym zakresie oraz doświadczeniu biznesowemu potrafi doradzić Klientom odpowiednią strategię oraz przeprowadzić całą procedurę, zarówno restrukturyzacyjną, jak i upadłościową.

0 +
Podjęte sprawy
O nas - Zaufaj nam

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą ludzie posiadający wiedzę nie tylko prawniczą lecz również finansową i ekonomiczną, mający także doświadczenie w zarządzaniu wielkimi przedsiębiorstwami.
0 +
Podjętych spraw
0 +
Zaufanych klientów
0 +
Lat doświadczenia
O nas
MS

Michał Sowiński

Doradca restrukturyzacyjny, prawnik z ponad dwunastoletnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywał współpracując z cenionymi – zarówno polskimi, jak i zagranicznymi – kancelariami zajmującymi się głównie obsługą przedsiębiorców.
W swojej praktyce skupia się przede wszystkim na zagadnieniach związanych z prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym.
Od wielu lat równolegle zajmuje się doradzaniem korporacyjnym podmiotom gospodarczym, dzięki czemu posiada doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw na wszystkich etapach ich rozwoju (zakładanie, przekształcanie, łączenie, likwidacja), a także w negocjowaniu umów inwestycyjnych oraz badaniach due diligence. W trakcie ostatnich lat zasiadał w zarządach i radach nadzorczych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz akcyjnych.

Natalia Jaszczołt

Absolwentka Kolegium Prawa oraz Kolegium Finansów i Rachunkowości Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Obecnie odbywa aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Posiada duże doświadczenie w kompleksowym doradztwie prawnym spółek prawa handlowego, w szczególności przeprowadza przekształcenia i likwidacja spółek, prowadzi bieżącą obsługę prawną, przeprowadza analizy due diligence. Prowadzi także postępowania upadłościowe, ze szczególnym uwzględnieniem tzw. upadłości konsumenckich.

Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Joanna Adasiak

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Obecnie odbywa aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Specjalizuje się przede wszystkim w kompleksowym doradztwie prawnym
w prowadzeniu złożonych postępowań m.in. z zakresu prawa handlowego, w szczególności w procesach związanych z połączeniami, przejęciami, podziałami oraz likwidacjami spółek kapitałowych. Ponadto zajmuje się kompleksową obsługą procesu upubliczniania spółek m.in. rozpoznawaniem ryzyka prawnego przy wejściu na giełdę, przeprowadzanie analiz due diligence sporządzeniem koniecznych projektów uchwał, dokumentów a także przygotowywaniem części prawnej prospektów.
Ma doświadczenie w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Zajmuje się także sprawami z prawa administracyjnego, cywilnego oraz egzekucyjnego. Jej zawodowe zainteresowania obejmują prawo upadłościowe, gospodarcze, oraz prawo zobowiązań. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała w kancelariach adwokackich i radcowskich.

Marta Stańdo

Aplikantka radcowska Okręgowej Izby Radców Prawnych
w Warszawie, absolwentka prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Executive Master of Business Administration (MBA). 

Prawnik z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywała współpracując z kancelariami prawnymi zajmującymi się głównie obsługą przedsiębiorców.

W swojej praktyce skupia się przede wszystkim na zagadnieniach związanych z prawem handlowym, a także upadłościowym i restrukturyzacyjnym.
Przez kilka lat zajmowała się wewnętrzną obsługą przedsiębiorców, jako prawnik in-house, w tym także spółek z udziałem Skarbu Państwa dzięki czemu posiada doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw na wszystkich etapach ich rozwoju, a także w sporządzaniu i negocjowaniu umów, w tym umów
z państwowymi osobami prawnymi.
Posługuje się językiem angielskim i hiszpańskim.

Malwina Kniaziuk

Aplikantka adwokacka w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. 

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy nad projektami z zakresu prawa korporacyjnego oraz procesowego, prowadzi bieżącą obsługę przedsiębiorców. Specjalizuje się w prowadzeniu postępowań upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych. 

Posługuje się językiem angielskim.

Naszych klientów zawsze traktujemy poważnie

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej informacji